یکشنبه, 12 مهر 1394 ساعت 16:56

راهنمای خرید

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چگونه از این فروشگاه بهترین استفاده را کنیم؟

 

شما هم اکنون به یک فروشگاه مجازی محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت از پوست و مو قدم گذاشته اید. از اینکه فروشگاه ما را برای خرید یا حتی مشاهده انتخاب کرده اید بسیار خرسندیم.

محصولات: اگر بر روی آیکون "محصولات" در منوی بالای صفحه کلیک کنید، می توانید محصولاتی را که در ویترین این فروشگاه قرار داده ایم را ملاحظه بفرمایید. شاید بخواهید محصولات مورد نظرتان را دسته بندی شده بررسی کنید. برای این کار به سمت چپ صفحه نگاه کنید. در قسمت محصولات، می توانید تقسیم بندی محصولات را بر اساس برند مورد دلخواهتان یا بر اساس کاربردی که مد نظر دارید، انتخاب کنید. بسیاری از افراد، بودجه خاصی را برای خرید محصولات مراقبت از پوست و موی خود درنظر میگیرند. برای این افراد نیز، دسته بندی بر اساس قیمت را قرار دادیم تا بتوانند به سهولت، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

راهنمای خرید: روند خرید در این فروشگاه بسیار آسان است و به راحتی با افزودن محصول مورد نظر به سبد خریدتان، می توانید خریدتان را انجام دهید. ولی برای شفاف تر شدن جزیات، می تواندی به بخش راهنمای خرید که آیکون آن را در سمت راست بالای صفحه می بینید، مراجعه کنید.

کوپن تخفیف: گاهی اوقات برخی از محصولات این فروشگاه به دلایلی از تخفیف برخوردار می شود. با کلیک بر روی آیکون "کوپن تخفیف"، می توانید از چگونگی بهره مندی از تخفیفات این فروشگاه اطلاع یابید.

تحویل کالای شما: بعد از آنکه محصول مورد نظرتان را سفارش دادید، می توانید از قسمت "تحویل کالا" که آیکون آن را در سمت راست بالای این صفحه ملاحظه می فرمایید، ارسال کالایتان را پیگیری نمایید. گشت و گذاری در فروشگاه: حتی اگر قصد خرید از فروشگاه ما را ندارید، کارشناسان فروشگاه ما شما را از مطالبی آگاه می کنند که دانستن آن خالی از لطف نیست. اطلاعات مفیدی در زمینه مراقبت از پوست و مو را می توانید در بخش "خواندنیهای پوست و مو" مطالعه بفرمایید.

پیشنهاد ویژه: هر هفته، یکی از محصولات این فروشگاه که شرایط کیفیت، اثربخشی و قیمتی مناسبی دارد و مورد تایید پزشکان متخصص پوست و مو نیز می باشد، بعنوان محصول ویژه به شما معرفی می گردد. پیشنهاد می کنیم، حتما سری به بخش "پیشنهاد ویژه" این فروشگاه بزنید. بهترین برای شما: اگر نمی دانید چه محصولی را انتخاب کنید، به بخش "بهترین برای شما" مراجعه کنید و با تعیین نوع پوستتان، محصولاتی را که متناسب نوع پوستتان و با هدف مورد نظر شما در این فروشگاه موجود است را ملاحظه بفرمایید. آیکون "بهترین برای شما" در منوی بالای صفحه وجود دارد.

خواندن 2160 دفعه